Szkoła Życia Chrześcijańskiego i Ewangelizacji

Programy do pobrania

Codziennie są tworzone nowe programy komputerowe oraz pojawiają się ich nowsze wersje.
Zamieściłem tu parę programów lub hiperłącza do witryn producenta programów, których używam w pracy i w domu.

Program Opis
Adobe Reader Adobe Reader - (poprzednio Adobe Acrobat Reader) jest to bezpłatny program firmy Adobe Systems, służący do czytania publikacji elektronicznych w formacie PDF (Portable Document Format) przygotowanych w pakiecie Adobe Acrobat lub za pomocą innego narzędzia. Program zawiera udoskonalony system wyszukiwawczy, łączy dwa produkty - klasyczny Acrobat Reader oraz Glassbook Reader, czyli czytnik książek elektronicznych w formacie PDF, zakupiony przez Adobe. Użytkownik może pobierać e-booki za pomocą wewnętrznych mechanizmów Readera i gromadzić je w bibliotece, a jeśli są to pozycje płatne, angażowany jest mechanizm mikropłatności oraz rejestrowania książki.
Licencja: bezpłatna (freeware)
Platforma systemowa: Windows 7, 8, 10.
doPDF 9.0.221 PL PDF oznacza przenośny format dokumentu (Portable Document Format) i został opracowany przez Adobe aby ułatwić wymianę dokumentów. doPDF jest darmową aplikacją do tworzenia plików PDF, która robi dokładnie to co sugeruje nazwa, tworzy pliki PDF. Zainstalowana pozwoli Ci przenieść dowolny dokument (możliwy do wydrukowania) do pliku PDF. doPDF instaluje się jako wirtualna drukarka plików PDF więc po skutecznej instalacji pojawi się na Twojej liście Drukarki i Faxy oraz na liście programów Wszystkie programy.
Licencja: Freeware
Platforma systemowa: Windows 7, 8/8.1, 10.
Wielkość: 49.96 MB
Witryna firmy Softland: www.dopdf.com/pl/
JTHTML 8.6
(wersja z instalatorem; 2,86 MB)

JTHTML 8.6
(wersja portable, bez instalatora; 2,23 MB)
Nowoczesny edytor dokumentów (X)HTML, CSS, JavaScript, PHP, SQL i XML, z obsługą nowego języka HTML5 i stylów CSS3. Program jest dostępny w dwóch wydaniach: z instalatorem i bez instalatora (wersja portable, której można używać np. z pendrive'a).
Licencja: bezpłatna
Platforma systemowa: Windows 7, 8, 8.1, 10.
Strona autora: Janusza Tomczaka.
Thunderbird Setup 60.0.exe Mozilla Thunderbird – klient poczty o otwartym kodzie źródłowym, komunikator internetowy (ze wsparciem dla XMPP, Facebooka, Twittera i IRC), czytnik grup dyskusyjnych oraz kanałów informacyjnych w formacie RSS i Atom. Thunderbird obsługuje takie protokoły jak: POP3, SMTP, IMAP, LDAP, NNTP, ma wbudowany filtr spamu, filtr wiadomości i moduł sprawdzania pisowni.
Licencja: bezpłatna
Platforma systemowa: Windows 7, 8, 8.1, 10.
Strona: Mozilla Thunderbird.
7z1801-x64.exe
7z1801-x64.msi
7-Zip to archiwizator plików z wysokim stopniem kompresji.
7-Zip to program na licencji open source. Większość kodu źródłowego została opublikowana na licencji GNU LGPL. Kod unRAR to połączona licencja: GNU LGPL + ograniczenia unRAR.
Platforma systemowa: Windows 7, 8, 8.1, 10.
Strona: 7-zip.org.pl/.

 
Copyright © Szczecin 2018 by mgr inż. Tadeusz Pietrzak, e-mail: t.pietrzak@wp.pl